Online kurz Buď vidět!

Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This kurz is currently closed

Co najdete v kurzu?

Obsah na sociální sítě, který bude bavit vás i vaše sledující

30 lekcí pro vaše úspěšnější sociální sítě

Rychlý rozcestník.

Pravidla hry

  • V následujících 30 dnech společně projdeme lekcemi a cvičeními, které vám pomohou tvořit obsah na sítě strategicky a s lehkostí.
  • Doporučuji vám udělat úkoly z každé lekce, než se vrhnete na další, ale rychlost postupu je zcela na vás. Lekce se otevírají postupně, každý den jedna.
  • Mým cílem je naučit vás nad obsahem na sítě přemýšlet strategicky, tak aby vedl k cílům, které máte.Nebojte se hrát si s novými nápady, vyzkoušejte si, jaký přístup vám samotným bude vyhovovat a vaše publikum na něj uslyší. 1 postup, který funguje všem bez rozdílu, jednoduše neexistuje 🙂

Nepřeskakujte

První pravidlo vám má pomoci kurz dokončit. Asi každý z nás má někde přístupové údaje ke kurzu, ze kterého jsme viděli 2 lekce, řekli si, že je to skvělé – ale úkoly si nechali na “až někdy”, ze kterého se pomalu stává “už nikdy”.

Udělejte úkoly

“Vědět” má mnohem menší hodnotu, než “dělat”. Pokud jednotlivé lekce rovnou proměníte v činy, budou vaše sítě na konci kurzu úplně jinde, než na jeho začátku.

Konzultujte

Sdílejte své návrhy ve skupině na facebooku a poslouchejte připomínky. Ne každý, kdo má k vašim sítím co říct, má pravdu – ale nenechte si ujít příležitost vidět je očima uživatelů.

Než začneme…

30 lekcí a FB skupina.

Doporučuji vám absolvovat 1 lekci denně po dobu 30 dní. Díky tomu budete mít dost času nad jednotlivými tématy přemýšlet, okruhy lekcí se vám přirozeně poskládají dohromady a zároveň neztratíte energii kurz dokončit. Samozřejmě ale můžete pokračovat i pomalejším tempem.

Výsledky i své dotazy můžete sdílet ve skupině na facebooku, kde jsou vítány i vaše komentáře k práci ostatních účastníků kurzu.

Pošli mi šablonu stránky pro Instagram bio!

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu layout šablony pro Divi i s instrukcemi pro nasazení a úpravy.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!

Chci vytvořit svůj prodejní funnel!

Naskočte do 5denní výzvy Vytvořte funkční prodejní funnel v 5 krocích. Každý den vám přijde 1 e-mail s obsahem lekce a konkrétními úkoly, které máte splnit. Z odběru mých e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

You have Successfully Subscribed!

Chci e-book Brand nejsou jen barvy

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu pracovní listy, které vám pomohou objevit a komunikovat hlubší smysl vlastní značky.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!