It’s freebie time!

Váš ToolBox ke hře Marketing není raketová věda už na vás čeká.

Při práci na svých sociálních sítích jste přišli na to, že by vám některá z mých MasterClass mohla pomoci k lepšímu výsledku?

Jako poděkování za účast ve hře na ni máte v průběhu hry 30% slevu se slevovým kódem YJ7U5S3U (kód se zadává nahoře v košíku při potvrzování nákupu a můžete ho použít i opakovaně).

InstaBingo

Můj oblíbený pomocník pro chvíle, kdy vám dojdou nápady na sítě. 30 tipů na příspěvky, které můžete točit dokola třeba každý měsíc – pokaždé jinak. V souboru najdete 2 obsahově stejné verze – druhá černobílá je určená pro úspornější tisk.

Obsahový plánovač

Obsahový plánovač pro sociální sítě je obvykle k dostání jen jakou součást MasterClass Obsah na 3 měsíce za 60 minut. V rámci hry si ho můžete stáhnout jako bonus zdarma.

Pošli mi šablonu stránky pro Instagram bio!

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu layout šablony pro Divi i s instrukcemi pro nasazení a úpravy.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!

Chci vytvořit svůj prodejní funnel!

Naskočte do 5denní výzvy Vytvořte funkční prodejní funnel v 5 krocích. Každý den vám přijde 1 e-mail s obsahem lekce a konkrétními úkoly, které máte splnit. Z odběru mých e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

You have Successfully Subscribed!

Chci e-book Brand nejsou jen barvy

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu pracovní listy, které vám pomohou objevit a komunikovat hlubší smysl vlastní značky.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!