Bonusy od Lucie

Dveře do programu se zavírají za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Jednou do roka se otevírají dveře do programu, který dělá z průměrných podnikatelů hvězdy.

Business by Design

Naučte se všechno, co je třeba pro opravdu úspěšné online podnikání.

A zejména to hlavní – myslet, jako úspěšný podnikatel nebo úspěšná podnikatelka.

V programu, kde si sami určujete, co právě potřebujete.

Co najdete v Business by Design?

BBD není kurz. Je to ucelený program, kde si sami vybíráte to, co vaše podnikání právě teď potřebuje.

Tvorba online produktů

Naučíte se vytvářet online produkty, které vaše publikum opravdu chce a potřebuje – a je ochotné za ně platit.

Většina absolventů BBD prodává úspěšně online kurzy a členství – v oborech, které se mnohdy do online ještě nikdo nepokusil převést.

Mezi úspěšnými absolventy najdete kouče, online marketéry, ale třeba i jogínky, designery, terapeutky, specialisty na vztahy nebo třeba učitelku zpěvu, která přes Zoom učí hlasovým technikám lidi z celého světa.

Launch, re-launch, prodej

Prodej je alfou a omegou úspěšného podnikání. Pokud se nenaučíte prodávat, těžko budete úspěšní.

Business by Design neučí 1 univerzální strategii pro launch. Učí jich celou řadu. A vy si vybíráte tu, která vašemu produktu nejlépe sedí.

Launchem to ale nekončí. Už vás někdo učil, jak znovu úspěšně vylounchovat již prodávaný produkt? A jak prodávat průběžně?

publikum

Pokud chcete prodávat, musíte mít komu prodávat. Proto vás James naučí, jak budovat publikum – v e-mailové databázi, na sítích i jinde.

A hlavně – jak s ním dále pracovat.

Mysli, jako "Successful entrepreneur"

Pro úspěch ve velkém potřebujete myslet úplně jinak, než myslí OSVČ s cílem vydělat “tak akorát” každý další měsíc.

James vás hned na začátku programu naučí jinému přístupu k tomu, co děláte. Dokope vás nedělat práci, kterou byste měli delegovat, zaměřit se na to, v čem můžete přinést největší hodnotu – a myslet v mnohem větším měřítku.

Podnikatelsky i z pohledu money mindsetu.

Byznys, který roste

Scaling, česky škálování. Jak udělat z fungující one (wo)man show prosperující firmu?

To je jedno ze základních témat BBD. Dostanete k ruce celou řadu materiálů, které vám pomohou najmout prvního (nebo jakéhokoliv dalšího) spolupracovníka či zaměstnance, správně definovat, koho vaše podnikání potřebuje – a stát se CEO svého byznysu a ne jeho nejpilnějším zaměstnancem.

Coaching cally a mnoho dalšího

V programu toho najdete mnohem více – a James jej i nadále rozšiřuje o aktuální informace s strategie. BBd je opravdu uceleným programem, kde najdete všechno, co pro své úspěšné online podnikání budete v nejbližších letech potřebovat.

Na začátku vás navíc čekají společné skupinové cally s Jamesem a konzultační hodiny s jeho kouči.

Kdo je James Wedmore?

Autor Business by Design
Mnozí z vás už jste si Jamese Wedmora “oťukali” v kurzu Your First 100 Leads nebo třídílném tréninku The Rise of The Digital CEO.

James je jedním z předních světových expertů a koučů v oblasti podnikání a online marketingu. Jeho vize a schopnost pomáhat lidem dosahovat úspěchu ve světě podnikání ho činí jedním z nejuznávanějších lídrů v odvětví. James se specializuje na vytváření efektivních online kurzů, které umožňují podnikatelům růst a dosahovat ambiciózních finančních cílů.

Jeho přístup je praktický, interaktivní a inspirativní, což umožňuje jeho studentům nejen pochopit koncepty, ale také je aplikovat ve vlastním podnikání. Díky svému vysokému standardu kvality a obrovskému množství úspěšných studentů se James stal ikonou ve světě online podnikání.

Jamesův přístup je vysoce profesionální – ale zároveň otevřený, neformální a neuvěřitelně přátelský.

jak business by design funguje?

Nakouknutí do programu

Jak to v Business by Design vypadá
Pojďte se se mnou podívat na to, jak to v programu vypadá, co v něm najdete a jak se s jednotlivými moduly pracuje.
Vstup do Business by Design je nyní otevřený. Nejste si jistí, jestli je to pro vás? Napište mi e-mail na Luciehaberlova@pm.me nebo sms na 774 582 453. Ráda vám vaše dotazy zodpovím nebo nabídnu termín, kdy si můžeme zavolat. apopovídat si o tom, jestli je tenhle program pro vás vhodný.

Ahoj! Jsem Lucie.

A do Business by Design jsem vstoupila před 4 lety.

Když jsem do BBD vstupovala, měla jsem peníze na 1. splátku – a jistotu, že jsem tam dobře. Jamesův přístup mě přesvědčil v 1. videu, kde představoval koncept přeměny zaměstnance vlastního byznysu na člověka, který ho řídí.

Když jsem klikala na tlačítko Objednat, myslela jsem si, že vstupuji do klasického kurzu. Když se přede mnou po obdržení přihlašovacích údajů otevřela knihovna celého programu, hodnotou dalece převyšující jeho cenu, spadla mi brada.

Co se změnilo za 4 roky? Strašně moc.

Přestala jsem nabízet špatně placené služby, vytvořila své první online kurzy, navázala spolupráce jako specialistka marketingu s několika opravdu známými značkami. Moje jméno začalo být tím, které lidé v oboru online marketingu poznávají.

Dnes kromě kurzů nabízím hlavně služby marketingových strategií pro online podnikatele, kouče – nebo třeba oblíbené online summity. Pracuji jen několik dní v týdnu – o obvykle ani zdaleka ne běžných 8 hodin denně.

Peníze? V loňském roce jsme koupili investiční dům na horách za téměř 4 miliony bez hypotéky, za vlastní peníze. Moje příjmy nijak zásadně neovlivňuje ani fakt, že mám dítě s poměrně náročným handicapem. Naopak – můžu si dovolit vzdělávat děti doma a věnovat se jim tak, jak potřebují. Mám možnost se dál vzdělávat v zahraničních programech, jejichž cena se běžně měří v desetitisících. A když James Wedmore navrhl, že se s ním můžeme setkat v Sedoně a společně naplánovat affiliate kampaň, vydělala jsem si peníze na cestu během 3 dní.

Když jsme se s Jamesem v jeho domě s výhledem na ikonické červené skály Sedony loučili, děkovala jsem mu se slovy – vím, že bez BBD bych tady nebyla.

Programu Business by Design na 100% věřím.

A chci vám dát důvod navíc, proč letos vstoupit.

Bonusy v celkové hodnotě 56.470 Kč
mám připravené pro všechny, kdo se do programu přihlásí s mým affiliate odkazem.

VIP Day

Můj hlavní bonus s jednoznačně nejvyšší hodnotou. Služba, kterou si úspěšné podnikatelky nadělují za odměnu. To je VIP Day.

Celodenní osobní konzultace nebo práce na vašem projektu, která se řídí jen a pouze vašimi potřebami. Můžeme řešit strategii prodeje vašeho produktu, společně pracovat na vašem novém online kurzu, ladit prodejní stránky, pořádně rozjet vaše sociální sítě…

Během VIP dne můžete využít jakoukoliv službu, kterou umím. Od strategií byznysu a marketingu, přes tvorbu kurzů, správu sociálních sítí, webdesignu…

Bonus si můžete vybrat kdykoliv během následujících 365 dní – přesně podle toho, jak bude váš nově rozjetý byznys potřebovat.

Hodnota bonusu 24.900 Kč

Onboarding Call

Hodinová konzultace po vašem vstupu do programu. Ukážu vám, co v programu najdete a jak s ním pracovat – a podíváme se na vaše nejbližší cíle a plány a možnosti, jak se k nim posunout.
Hodnota bonusu 3.900 Kč

Workshop nastavování a testování FB reklam pro nízkou cenu a skvělé výsledky

Pořád přemýšlíte, jak být vidět a oslovovat ty správné kontakty a klienty?

Naučím vás přístup k FB reklamě, který aktuálně velmi úspěšně používám. Naučíte se efektivní způsob nastavení (který tu skoro nikdo nepoužívá) – a hlavně testování, díky kterému se dokážete dostat na nízkou cenu za nový kontakt. Sama se pohybuji v ceně do 10 Kč/kontakt ve velmi přeplněné nice.

Workshop proběhne v létě a z vysílání budu dělat záznam, bude vám tedy k dispozici i v případě, že se nebudete moci zúčastnit živě.

Hodnota 4590 Kč

UX checkup vašeho webu a prodejní stránky

Projdeme společně s kolegou váš web a prodejní stránku na desktopu i mobilním telefonu a podíváme se, jestli někde zbytečně neztrácíte návštěvníky nebo prodeje – případně vám doporučíme konkrétní úpravy. Kontrolu webu zakončíme krátkým videohovorem, kde si kritická místa ukážeme a domluvíme se na lepším řešení. Callu se může zúčastnit i ten, kdo se vám o web stará (webař/ka, virtuální asistent/ka).

Pro přípravu na konzultaci ode mě navíc dostanete přístup k BootCampům Perfektní Homepage a Perfektní prodejní stránka.

Službu můžete čerpat najednou nebo postupně (zvlášť pro celý web a zvlášť pro prodejní stránku).

Hodnota služby 7.900 Kč + bootcampů 4.980 Kč

Audit sociálních sítí

Projdu vaše sociální sítě a řeknu vám, co děláte dobře a co byste měli dělat jinak. Během krátkého videocallu po auditu probereme vaše obsahové pilíře a strategie pro další růst.
Hodnota bonusu 3.900 Kč

Série MasterClass pro sociální sítě a kurz Buď vidět!

Vaše sociální sítě vám pomůže naplno rozjet série 4 MasterClass zaměřených na obsahové pilíře, plánování, rozšiřování publika – a strategii Minimalistického Instagramu. K nim získáte přístup do mého kurzu Buď vidět!, kde vás ve 30 lekcích naučím, jak o sociálních sítích přemýšlet a vytvořit z nich svůj nejsilnější prodejní kanál.
Hodnota bonusu 4×450 Kč + 4.500 Kč

Koupím vám kafe v Americe

Hodnota posledního bonusu se nevyčísluje v penězích, ale v motivaci.

K programu Business by Design dostanete poštou krabici plnou skvělých materiálů. Roadmapu, motivační karty, kniku plnou příkladů úspěšných reklam, prodejních stránek a e-mailů…

A také 1 vstupenku na Business by Design Live, kterou můžete uplatnit letos nebo kdykoliv v budoucnu.

Letošní BBD Live se koná od 5. do 7. prosince – a já se na něj chystám.
Pokud tam budete taky, koupím vám pořádný americký kafe se šlehačkou a společně oslavíme vaše úspěchy.

Protože pokud se budete držet toho, co James v programu učí, cesta do USA za půl roku bude plně ve vašich možnostech.

Hodnota bonusu – asi 7 dolarů
+ nevyčíslitelná hodnota toho, že jste to dali!!!
PS: Manuál na cestu do USA vám pošlu taky 🙂

Možnosti jak vstoupit do programu

dveře do Business by Design se otevírají 1x do roka a pouze na 4 dny.
Cena programu je 2.997 USD a je možné ji zaplatit třemi způsoby. Najednou nebo na splátky. Na začátku programu se otevírá možnost zaplatit celou částku jednorázově nebo v 6 splátkách. Poslední den prodeje by měla přibýt ještě možnost uhradit cenu programu ve 12 splátkách.

Možnost 12 splátek jsem před 3 lety při vstupu do programu zvolila já – a ani jednou jsem neměla problém měsíční splátku uhradit, přestože moje podnikání tehdy nebyla ani zdaleka tam, kde je teď. Stačilo mi postupně zapojit to, co jsem se v Business by Design naučila – a moje příjmy začaly růst od prvního měsíce v programu. I bez toho, abych pracovala více. Naopak – osekala jsem neefektivní spolupráce, které se mi nevyplatily – a začala nabízet služby a produkty, které mým klientům přinášely vysokou hodnotu a mně samotné adekvátní odměnu.

Možnost vstoupit končí za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Možná se chcete zeptat…

Kdy získám přístup do programu a k bonusům?
Přístupy vám přijdou e-mailem po uhrazení programu nebo jeho první splátky.

Věškerý obsah programu budete mít přístupný hned. BBD není klasický kurz – sami si vybíráte, které moduly budou právě teď tím, co posune váš byznys na metu, které chcete dosáhnout. Všechny moduly jsou sestavené do ucelených průvodců, které vás provedou celým procesem.

Program začíná několika společnými týdny, ve kterých vám James pomůže do programu naskočit a úspěšně se rozjet prostřednictvím skupinových callů. K dispozici budou také koučovací cally, kde můžete požádat o pomoc s konkrétním tématem.

Jak je to s bonusy?

Online programy vám zpřístupním do týdne po vašem vstupu do Business by Design a zároveň vás pozvu k výběru termínu pro váš Onboarding call.

Ostatní služby můžete čerpat během 365 dní od vstupu do programu (pokud to prošvihnete, tak se nějak domluvíme – ale věřím, že se vám budou hodit dříve, než za rok 🙂 ).

Zvládnu to s mojí angličtinou?
Věřím, že ano. James mluví srozumitelně – ale hlavně má ke každému videu transcripty, které můžete jednoduše vzít, hodit do překladače typu deepl.com – a pomoci si s nimi tam, kde třeba nebudete 100% rozumět.

Řada materiálů, jako jsou procesy k jednotlivým strategiím, je v písemné formě, se kterou problém mít určitě nebudete (nebo si pomůžete překladačem).

Moje poslední poznámka je mindsetová. Pokud se bojíte, že vaše angličtina není dost dobrá, udělejte odvážný krok a do téhle řeky vstupte. Angličtina je čím dál tím důležitější. Většina kvalitních zdrojů je anglicky. A anglicky mluvící trh je řádově větší, než ten český.

Jakmile svou angličtinu začnete aktivně používat, zlepšíte se velmi rychle (moje školní angličtina taky nestála za moc).  Na místě zůstanete jen v případě, že na svém “neumím dost dobře anglicky” budete lpět dál. Jestli jste došli tak daleko, že tenhle program zvažujete, nenechte se zastavit takovou drobností, jako je nejistota v cizím jazyce.

Jak zjistíš, že mám nárok na bonusy?
Pokud použijete pro vstup do Business by Design proklik z této stránky, který obsahuje můj affiliate odkaz, dostanu informaci o tom, že jste do programu vstoupili, společně s vaším e-mailem.

Pokud jste pro vstup použili jiný odkaz, ale chcete moje bonusy – stačí napsat podpoře Business by Design a sdělit jim, že jste mým zákazníkem. Přiřadí vás dodatečně.

Nejste-li si jistí, jestli jste nakoupili přes správný odkaz, napište mi – pomohu vám to pověřit a zařídit.

Co když se něco stane a já nebudu mít peníze na splátky?
Všechno má řešení. Jednoduše napíšete na podporu programu a domluvíte se s nimi na řešení. Pro podobné situace mají několik postupů – pokusí se s vámi najít cestu, jak by se situace dala vyřešit (odložení nebo rozdělení splátek) nebo vám umožní z programu vystoupit či členství dočasně pozastavit.

Podpora programu je velmi vstřícná, mají i případy, kdy se některý z členů rozhodl doplatit členství po několikaleté odmlce v platbách – a bylo mu to bez problému umožněno.

Na jak dlouho mám přístup do programu? Na rok? Ne. Navždy.
Přístup do programu platíte jednou – a máte ho napořád. Bez dalších poplatků. A přibývá vám do něj nový obsah – ať už záznamy callů nebo nové moduly, které James postupně tvoří.

Žádné háčky, žádné skryté způsoby, jak z vás vytáhnout peníze navíc za něco, za co už jste zaplatili.

Máte další otázky?
Napište mi na Luciehaberlova@pm.me nebo pošlete sms na 774 582 453.
Odpovím vám nebo nabídnu termíny, kdy si můžeme zavolat a vaše otázky zodpovědět.

Pošli mi šablonu stránky pro Instagram bio!

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu layout šablony pro Divi i s instrukcemi pro nasazení a úpravy.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!

Chci vytvořit svůj prodejní funnel!

Naskočte do 5denní výzvy Vytvořte funkční prodejní funnel v 5 krocích. Každý den vám přijde 1 e-mail s obsahem lekce a konkrétními úkoly, které máte splnit. Z odběru mých e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

You have Successfully Subscribed!

Chci e-book Brand nejsou jen barvy

Vyplňte své jméno a e-mail a já vám pošlu pracovní listy, které vám pomohou objevit a komunikovat hlubší smysl vlastní značky.

Skvěle! Teď stačí ověřit adresu!